WYNIKI ANKIETY – ZMIANY

Drodzy Uczniowie!

 

Dziękuję za wypełnienie ANKIETY 2018!

Otrzymaliśmy 81 odpowiedzi.  Wszystkie odpowiedzi były prawidłowe:)

PODSUMOWANIE:

  1. 99% uczniów zadeklarowało chęć kontynuacji nauki w Offschool. Jest to fantastyczna wiadomość przede wszystkim dla lektorów i nieco gorsza dla osób, które dopiero planują się do nas zapisać, że wolnych miejsc będzie mniej niż w zeszłym roku – mimo to postaram się znaleźć rozwiązanie dla każdego! P.S. Ten jeden głos zakładał prawdopodobną rezygnację z kursu z innych powodów niż zadowolenie z  zajęć.
  2. 52% uczniów chce, żeby szkoła została w obecnej siedzibie. Pozostali będą kontynuować naukę niezależnie od lokalizacji. ZOSTAJEMY na Dąbrowszczaków!
  3. 75% uczniów chce, żeby zmienić sposób rozliczeń i pojemności grup. Od września 2018 będziecie mieli do wyboru: zajęcia INDYWIDUALNE, zajęcia w grupie 2 OSOBOWEJ i zajęcia w grupie 3-5 OSOBOWEJ. Wszystkie ceny znajdziecie w zakładce CENNIK. Osoby kontynuujące naukę mają 10% zniżki w przypadku kontynuacji.
  4. 51% uczniów wyraziło zainteresowanie zakupem książki. Wynik nie pozwala jednoznacznie zadecydować, ponieważ pozostali uczniowie wyraźnie zaznaczyli, że chcą pracować na materiałach dostarczanych przez lektora. Decyzję o wprowadzeniu podręcznika podejmiemy indywidualnie z każdą grupą na początku kursu.

Przy okazji chciałbym poinformować, że doszło do kilku zmian w składzie lektorskim. W związku z RODO 🙂 nie mogę podać o kogo chodzi. Mogę jedynie napisać, że rozstajemy się w przyjaznych relacjach. O wszystkich zmianach będę Państwa informować w momencie zapisywania do grup. W miejsce lektorów, którzy odchodzą pracować będą nowe osoby, które z pewnością nie obniżą poziomu kształcenia!

 

Jeszcze raz dziękuję za udzielenie odpowiedzi, miejscami bardzo szczegółowych.

W związku z pogodą ciężko życzyć Słonecznych Wakacji.

Udanych Wakacji, a rolnikom Deszczu!

Jacek Wawrzyniak

 

Możesz również polubić…