Niemiecki – profesjonalne kursy językowe – oddział Poznań, Jeżyce. Przeprowadzamy szkolenia dla uczniów, osób planujących wyjazd za granicę i nie tylko.

Szkoła językowa Poznań: niemiecki profesjonalnie

Coraz więcej osób decyduje się na naukę niemieckiego, zwłaszcza, że znajomość tego języka w dużej mierze ułatwia planowanie kariery. Z myślą o dzieciach, młodzieży, a także osobach dorosłych przygotowaliśmy kompleksową ofertę kursów języka niemieckiego, które odbywają się w naszych szkołach językowych zlokalizowanych w Zalasewo oraz Poznań (Jeżyce).

Zajęcia z języka niemieckiego w naszych placówkach są prowadzone wyłącznie przez doświadczonych lektorów, a dzięki temu, że odbywają się w niedużych grupach, każdy kursant jest traktowany indywidualnie. Niezależnie od tego, czy na naukę niemieckiego wybiorą Państwo szkołę w Zalasewie czy w Poznaniu (w dzielnicy Jeżyce), w każdej z placówek kładziemy nacisk na rozwój umiejętności praktycznych, pozwalających na komunikowanie się
w języku niemieckim zarówno w pracy, jak i w podróży.

Niemiecki w naszych oddziałach w mieście Zalasewo i Poznań (Jeżyce) to gwarancja nauczania na najwyższym poziomie. Organizujemy kursy przygotowawcze do matury z niemieckiego, jak i również ukierunkowane na naukę języka w codziennych sytuacjach związanych ze środowiskiem pracy. Ponadto, zarówno w szkole w Swarzędzu, jak i w Poznaniu prowadzimy kurs „niemiecki w biznesie”, który kierujemy w szczególności do pracowników firm.