Szkoła Językowa Swarzędz ANGIELSKI, NIEMIECKI, HISZPAŃSKI, FRANCUSKI

Szkoła językowa ZALASEWO– nauka języków

Szkoła językowa Offschool jest w Swarzędzu od 2009.

Uczymy Was przede wszystkim angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i francuskiego. Nauka języków odbywa się u nas na kilku poziomach zaawansowania. Udało nam się również zorganizować kursy chińskiego, włoskiego, norweskiego i portugalskiego z udziałem wykwalifikowanych native speakerów. Bardzo cieszymy się, że działamy w małej społeczności ponieważ naszych uczniów bardzo często spotykamy na ulicach Zalasewa i Swarzędza i często korzystamy z usług, które sami proponują. Ogromną radość sprawiają nam również sukcesy naszych uczniów w szkolnych konkursach i zawodach. Mamy grupę najwierniejszych uczniów, którzy trafili do nas w wieku 5 lub 6 lat i do teraz są naszymi uczniami, nierzadko będąc najlepszymi uczniami i uczennicami w swoich klasach.

Swarzędz jest pięknym miastem i dlatego bardzo cieszymy się, że nasza szkoła językowa mieści się właśnie tutaj.

Więc jeżeli chcesz nauczyć się języka angielskiego / niemieckiego / hiszpańskiego lub innego i chcesz pozyskać nowych lojalnych klientów i przyjaciół przyjdź do naszej szkoły językowej w Zalasewie. Zajrzyj na offschool.pl i dowiedz się więcej o nauce języków u nas!

telefon: 693-141-204

email:   info@offschool.pl

www.offschool.pl