
Kurs dla dzieci, młodzieży i dorosłych
CENA ZA MIESIĄC | 1 lekcja w tygodniu | 2 lekcje w tygodniu |
grupa 4 osobowa | 110 zł | 220 zł |
grupa 3 osobowa | 147 zł | 294 zł |
grupa 2 osobowa | 220 zł | 440 zł |
lekcje indywidualne | 95zł/lekcja (380zł/miesiąc) | 95zł/lekcja (760zł/miesiąc) |
Kurs dla 8 klasistów i maturzystów
CENA ZA MIESIĄC | 1 lekcja w tygodniu | 2 lekcje w tygodniu |
grupa 4 osobowa | 120 zł | 240 zł |
grupa 3 osobowa | 160 zł | 320 zł |
grupa 2 osobowa | 240 zł | 480 zł |
lekcje indywidualne | 95zł/lekcja (380zł/miesiąc) | 95zł/lekcja (760zł miesiąc) |
Każda lekcja trwa 50 minut.
Zajęcia grupowe odbywają się 1 lub 2 razy w tygodniu – sam decydujesz o intensywności zajęć.
Rozliczamy się miesięcznie – z góry za dany miesiąc.
W każdej chwili możesz zrezygnować z kursu – bez żadnych konsekwencji i kar umownych.
Brak opłaty wpisowej:)