Niemiecki dla firm

Niemiecki dla firm – kompleksowa oferta szkoły w Poznaniu

Niemcy są jednym z największych państw Europy, a także jednym z bardziej istotnych partnerów gospodarczych Polski. Z myślą o ułatwianiu międzynarodowej współpracy, oferujemy niemiecki dla firm. Zajęcia odbywają się w naszej szkole językowej mieszczącej się w mieście Poznań.

Proponujemy kursy z języka niemieckiego dla firm na wszystkich poziomach zaawansowania. Oferta naszej szkoły językowej jest skierowana przede wszystkim do właścicieli firm
z Poznania, którzy chcą zwiększyć poziom kompetencji swoich pracowników, ale oczywiście nie tylko. Zajęcia z języka niemieckiego w biznesie coraz większym zainteresowaniem cieszą się wśród pracowników firm, a także wśród kadry zarządzającej.

Zajęcia z języka niemieckiego dla firm, które odbywają się w naszej szkole w Poznaniu, są zawsze dostosowywane do indywidualnych potrzeb słuchaczy, poprzez wcześniejsze wykonanie testów kwalifikacyjnych badających poziom znajomości języka.

Proponowany przez nas niemiecki dla firm to zajęcia na najwyższym poziomie edukacyjnym, które są prowadzone wyłącznie przez wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli. Warsztaty odbywają się w siedzibie naszej szkoły, zlokalizowanej w mieście Poznań (dzielnica Jeżyce).