Angielski dla firm

Nowoczesna szkoła językowa: angielski dla firm

Właścicieli przedsiębiorstw chcących przyczynić się do wzrostu kompetencji swoich pracowników, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych kursów języka angielskiego dla firm. Organizujemy profesjonalne i efektywne kursy angielskiego dla firm oraz przedsiębiorstw: działamy głównie na terenie miasta Poznań, jednak do kontaktu zapraszamy również klientów z miasta Swarzędz.

W naszym oddziale w mieście Poznań na każdym kursie business english kładziemy nacisk przede wszystkim na komunikację. W trakcie zajęć rozwijamy umiejętności porozumiewania się w języku angielskim zarówno w codziennych, jak i biznesowych sytuacjach. Nasz angielski dla firm to warsztaty dopracowane w każdym szczególe, które mają za zadanie angażować wszystkich uczestników.

Nasza placówka w mieście Poznań jest jedną z najnowocześniejszych szkół na terenie Wielkopolski, oferującą profesjonalne kursy business english dla firm. Posiadamy nowatorskie programy nauczania, które zawierają branżowe słownictwo z języka angielskiego. Dokładamy wszelkich starań, by nasz angielski dla firm odbywał się na różnych poziomach, od początkującego do zaawansowanego.

Offschool Poznań, Swarzędz: business english, angielski dla firm na najwyższym poziomie!