Nasz metoda jest lepsza niż Wasz metoda

INDUKCJA BIZNESIE. INDUKCJA!

Podczas niedawnej naprawy indukcji, pan serwisant zdradził, że kupując sprzęt firmy PPrr popełniłem błąd, ponieważ indukcja kupiona w firmie GGyy jest tańsza i ma dwa razy dłuższą gwarancję, a to jest dokładnie to samo urządzenie, produkowane w tym samym zakładzie; różnica jest jedynie w logo i wyglądzie przycisków. Trudno. Przepłaciłem i straciłem dłuższą gwarancję, ale mam przynajmniej logo, które dodaje prestiżu- ale kto o tym wie?

Sytuację bardzo podobną mieliśmy niedawno w szkole. Zgłosiła się do nas duża poznańska firma ZZee, która poprosiła o ofertę na kurs. Okazało się, że wybrali inną ofertę z uwagi na: ,,lepsze metody nauczania.” Każdy ma prawo wybrać dostawcę jak uważa. W międzyczasie zgłosiła się do nas szkoła językowa UUdd z Wrocławia, która poprosiła o organizację kursu w firmie…… ZZee :). Szkoła Uudd nie miała fizycznie możliwości obsłużyć klienta. Lektorzy Offschool pod szyldem szkoły UUdd rozpoczęli więc kurs w firmie ZZee 🙂 Absurd sytuacji pogłębia również to, że szkoła UUdd zaproponowała nam lepszą stawkę za zajęcia niż Offschool wysłał firmie Zzee na samym początku. Warunki współpracy są również bardziej korzystne dla szkoły niż firmy. Indukcja.

Drogi Biznesie, wrzesień to również czas gdy decydujesz się na organizację kursu językowego dla swoich pracowników – nie spapraj tego 🙂

Z Offschool zasady są proste: dobra cena, super lektorzy i elastyczne warunki, które pozwolą Tobie zaoszczędzić czas i pieniądze.

Jeżeli czujesz się pewniej gdy słyszysz slogany: uczymy z pasją, nasza metoda jest lepsza niż inne metody, nasz angielski jest bardziej angielski niż Królowej, tylko komunikacja – zero gramatyki, a wzrost wiedzy będzie wykładniczy – daj znać! Też potrafimy nawijać makaron na uszy!

Możesz również polubić…