Lato – 2022 – Zalasewo

Lato 2022

Piłka (jakakolwiek), baza, pasikoniki, woda i wszystkie zabawy z nią związane oraz oczywiście lody to prawdopodobnie pierwsza piątka najbardziej interesujących rzeczy dla dzieci, niezależnie od szerokości geograficznej, być może poza daleką Północą.

Nasze obserwacje i kilkuletnie doświadczenie w organizacji wydarzeń latem jednoznacznie wskazują, że dzieci nie lubią długich podróży do atrakcji, chodzić parami, czekać w kolejce i ciągle słyszeć: uważaj, nie odchodź, ciszej. Słuchamy przede wszystkim dzieci, dlatego celowo zrezygnowaliśmy z wyjścia do kina, na Termy, do zoo czy do parku trampolin; chociaż sami bardzo lubimy te miejsca, to z pewnością Wasze dzieci już tam wcześniej były, a przede wszystkim szkoda nam czasu dzieci! Dzieci chcą się bawić, spędzać czas z rówieśnikami; uciekać, chować się, wspólnie budować, wymyślać, a czasem rywalizować, chociaż o wyniku i tak nikt nie pamięta dłużej niż minutę.

Lato w Zalasewie

Podczas naszych Letnich Warsztatów stawiamy przede wszystkim na dobrą relację między dziećmi; podstawowym zadaniem opiekunów jest pomagać, organizować, dbać, ale nigdy przeszkadzać. Dzieci codziennie będą poznawać nowe aktywności, poznawać siebie i siebie nawzajem w różnych sytuacjach, poznawać swoich dorosłych opiekunów, a wszyscy będziemy się od siebie czegoś nowego uczyć. Zależy nam, żeby dzieci podczas naszych Warsztatów czuły się swobodnie, pokazały swoje talenty oraz same przekonały się, że warto jest się uczyć od siebie, że dzięki współpracy między sobą oraz dobrej współpracy z dorosłymi można nauczyć się nowych. 

Jesteśmy szkołą językową, więc nie będziemy starali się uczyć Waszych dzieci gotować, lepić z gliny czy jeździć na wakeboardzie; od tego są rodzice lub inne  specjalistyczne szkoły. Nauka języka to przygoda na całe życie, czasami to trudny labirynt innym razem prosta ścieżka jak na Planetarnej. Dzieci zawsze  same wybierają moment i tempo swojej nauki, rolą nauczyciela jest być wtedy kiedy dziecko tego potrzebuje oraz uchylać kolejne drzwi. Liczymy na to, że nasi nauczyciele sprawią, że Wasze dzieci będą ciekawe i same zechcą sprawdzić co się za tymi drzwiami kryje.

Atutem naszych Warsztatów jest kameralność; grupy będą liczyć maksymalnie szóstka dzieci w podobnym wieku. W takiej grupie dzieci nie potrzebują kilku dni, żeby się poznać; praktycznie już po pierwszej grze, po godzinie, dzieci znają swoje imiona i czują się bezpiecznie i swobodnie. Dzieci codziennie głosując same wybierają menu obiadowe. Celowo nie organizujemy cateringu, korzystamy z oferty barów i restauracji, które są w pobliżu naszej szkoły. Woda, warzywa i owoce są dostępne dla dzieci przez cały czas. Oczywiście codziennie pojawiają się również małe słodkie niespodzianki:)

Czas będziemy spędzać w szkole oraz jej pobliżu (ActivePark, boiska szkolne, las); każde dziecko będzie mogło pochwalić się swoją okolicą i swoimi zakamarkami, ale na pewno nie będziemy spędzać czasu w autokarze, pociągu czy stać w kolejce – chyba że do stoiska z lodami:)Dzieci codziennie będą mieć kontakt z native speakerem. Nasi nauczyciele mają mnóstwo ciekawych przygód do opowiedzenia oraz przede wszystkim inne od naszego spojrzenie na otaczający świat. Nauka nowej perspektywy jest z pewnością ciekawym i odkrywczym doświadczeniem. Dbając o bezpieczeństwo Waszych dzieci, ale przede wszystkim o ich komfort nie będziemy zamieszczać pozowanych fotek, a tym bardziej kupować zdjęć roześmianych dzieci z internetu. Będąc na miejscu jednak, każdy z Was będzie mógł podejrzeć dzieci przy okazji zakupów czy joggingu na Planetarnej

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania proszę o kontakt.

Jeżeli szukasz ciekawej letniej przygody dla swojego dziecka, zapisz się na nasze Warsztaty.

Zgłoszenia: 693-141-204, info@offschool.pl

lub wypełnij formularz: https://zapisy.activenow.pl/offschool-obozy/

wybierz Turnus oraz grupę wiekową.

Możesz również polubić…