Szkoła Językowa Poznań Jeżyce ANGIELSKI NIEMIECKI HISZPAŃSKI FRANCUSKI i inne

Profesjonalne kursy językowe w szkole Off School – Poznań – Jeżyce

Szkoła językowa OFFSCHOOL funkcjonuje w Poznaniu na Jeżycach od roku 2015; chcemy z jednej strony pokazać się na nowym rynku oraz ułatwić naukę naszym obecnym uczniom, którzy pracują w Poznaniu oraz osobom, które trafiają do nas z ich polecenia.

Z pewnością w Poznaniu nasza szkoła językowa zachowa lokalny charakter: kameralna, otwarta, uśmiechnięta i przede wszystkim nastawiona na poznanie ucznia i jego potrzeb.

W Poznaniu, w dzielnicy Jeżyce, nasza szkoła oferuje naukę języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego w formie kursów indywidualnych i grupowych oraz wszystkich innych języków w formie zajęć indywidualnych.

Podejmując się trudu stworzenia nowego oddziału na Jeżycach, obiecaliśmy sobie pozostać kameralną szkołą, która stanie się częścią lokalnej społeczności, gdzie poznamy naszych nowych przyjaciół oraz sami staniemy się odbiorcami ich usług.

Nauczyciele, którzy z nami współpracują będą pracować zarówno w Poznaniu jak i Swarzędzu, więc uczniowie, którzy zdecydują się na kurs języka obcego będą mieli okazje do podjęcia nauki w obydwu miejscach.

Jeżyce stają się bardzo ciekawym miejscem w Poznaniu i jesteśmy szczęśliwi, że otwierając naszą szkołę językową właśnie tutaj będziemy częścią tych pozytywnych zmian i na trwałe zapiszemy się w krajobraz Jeżyc.

Jeżeli zatem jesteś mieszkańcem Poznania i chcesz wreszcie nauczyć się języka angielskiego, niemieckiego lub innego języka obcego, zdecyduj się na kurs w naszej szkole językowej! Odwiedź nas: Z NAMI SIĘ DOGADASZ!

telefon: 690-968-003

email: poznan@offschool.pl

www.offschool.pl