Szkoła Językowa OFFSCHOOL Jacek i Karolina Wawrzyniak

Nasz pomysł na szkołę powstał w momencie przekroczenia po raz pierwszy granicy Polski, dużo wcześniej zanim paszporty Unii Europejskiej okazały się zbędne.

Od tego dnia zrodziła się myśl, by stworzyć miejsce, które będzie pomagało w odkrywaniu wszystkich tajemnic napotkanych w drodze, wskazywało cel, a przede wszystkim ułatwiało porozumiewanie się z ludźmi.

Jak powiedział Marcel Proust ,,Prawdziwa podróż odkrywcza nie polega na szukaniu nowych lądów, lecz na nowym spojrzeniu.”

Tak oto w 2008 roku powstała OFF SCHOOL. Szkoła językowa zrodzona z chęci połączenia pracy z szczerą chęcią odkrywania, podparta udokumentowaną wiedzą lingwistyczną oraz doświadczeniem praktycznym.

Z OFF OFFSCHOOL Wasza orbita leksykalna zacznie wirować i z dnia na dzień stanie się większa, gdyż każdy dzień z językiem w OFF SCHOOL jest podróżą.

Dzięki małym grupom  jesteśmy w stanie zaoferować Wam bliskie spotkania z językiem. Lektorzy, którzy Wam go przybliżą nie tylko są profesjonalistami, ale przede wszystkim i po prostu lubią uczyć.

Na naszych zajęciach nie ma sztampy ani rutyny. Mamy hopla na punkcie ciekawych zajęć – dlatego zarażamy entuzjazmem 🙂

Podróż przecież nie zaczyna się w momencie, kiedy ruszamy w drogę, i nie kończy, kiedy dotarliśmy do mety. Zabierzcie plecaki, my wypakujemy je wiedzą, poczęstujemy dobrą herbatą i nauczymy Was myśleć w obcym języku!

Niemożliwe?? Nie bój się – nie ma przypadków niemożliwych:)

 

KONTAKT:

info@offschool.pl

693-141-204